Рішення 11-ї сесії VIII скликання

Автор | 24.06.2021

Назва рішення
840Про внесення змін до Регламенту Борщівської міської ради восьмого скликання шляхом викладення його у новій редакції.
841Про зміну найменування КП"Архів інвентаризаційних справ об'єктів нерухомого майна" та затвердження нової редакції статуту.
842Про встановлення місцевих податків і зборів на території Борщівської міської територіальної громади.
843Про затвердження Положення про Сектор культури та туризму Борщівської міської ради у новій редакції.
844Про затвердження Порядку направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів Борщівської міської територіальної громади
845Про затвердження змін до Програми розвитку футболу, міні-футболу та футзалу в Борщівській міській територіальній громаді "Здоров'я молоді - майбутнє нації" на 2018 - 2022 роки.
846 Про затвердження змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства "Борщівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Борщівської міської ради на 2021 рік.    Додаток 1    Додаток 2
847Про затвердження місцевої Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Борщівської міської територіальної громади на 2021 – 2023 рр.
848Про внесення змін до рішення міської ради від 09.10.2020 № 2463 «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Борщівської територіальної громади на 2020-2022 роки».
849 Про передачу коштів субвенції з місцевого бюджету на співфінансування інвестиційних проектів у вигляді міжбюджетного трансферту на 2021 рік» (зі змінами та доповненнями)    Додаток1
850 Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік.    Додаток1
851Про співробітництво територіальних громад.
852Про прийняття у комунальну власність Борщівської міської територіальної громади товарно - матеріальних цінностей від Українського фонду соціальних інвестицій.
853Про передачу товарно - матеріальних цінностей КУ «Центр надання соціальних послуг» Борщівської міської ради.
854Про включення до Переліку першого типу частини нежитлового приміщення першого поверху у будівлі по вул. Шевченка, 20А у м. Борщеві.
855Про призупинення діяльності Жилинської загальноосвітньої школи І ступеня.
856Про призупинення діяльності Констанційської загальноосвітньої школи І ступеня.
857Про перепрофілювання шляхом зміни типу Бабинецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.
858Про перепрофілювання шляхом зміни типу Сапогівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.
859Про передачу з балансу Борщівської міської ради у господарське відання відділу освіти, молоді та спорту Борщівської міської ради, сектору культури та туризму Борщівської міської ради, відділу економічного розвитку, інвестиційної діяльності та соціального захисту міської ради майна, основних засобів, інших необоротних матеріальних активів та матеріальних цінностей.
860Про передачу з балансу Борщівської міської ради у господарське відання Комунального підприємства «Борщівський комунальник» Борщівської міської ради основних засобів, інших необоротних матеріальних активів та матеріальних цінностей.
861Про передачу з балансу Борщівської міської ради у господарське відання Комунального підприємства «Борщівський комунальник» Борщівської міської ради основних засобів, інших необоротних матеріальних активів та матеріальних цінностей.
862Про передачу з балансу Борщівської міської ради в господарське відання Комунального підприємства «Борщівський комунальник» Борщівської міської ради нежитлове приміщення по вул. Г.Мазепи,1а в м. Борщеві.
863 Про передачу майна із комунальної власності Борщівської міської ради до комунальної власності Іване-Пустенської сільської ради.    Додаток1
864Про затвердження детального плану території для будівництва індивідуального гаража на вул. Г.Мазепи в м. Борщів Тернопільської області.
865Про звернення до Президента України щодо приватизації державного майна.
866Про звернення до Президента України ЗЕЛЕНСЬКОГО Володимира Олександровича щодо Закону про деолігархізацію
867Про надання дозволу на придбання до комунальної власності нежитлового приміщення по вул. Чубинського, 15А у м.Борщеві
868Про внесення змін до рішення Борщівської міської ради від 30 липня 2019 року №1490.
1014Про розгляд депутатського запиту Миколи САЛАМАХИ.