Рішення 7-ї сесії VIII скликання

Автор | 17.03.2021

Назва рішення
463Про зверення до Президента України Володимира Зеленського щодо справи С.Стерненка
464Про затвердження Статуту Борщівської міської територіальної громади.
465Про затвердження Положення про відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Борщівської міської ради у новій редакції.
466Про затвердження нової редакції Положення про Відділ юридичного забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами та запобігання корупції виконавчого комітету Борщівської міської ради.
467Про затвердження Положення про Сектор культури та туризму Борщівської міської ради у новій редакції.
468Про прийняття Програми "Ветеран" Борщівської міської ради на 2021-2023р.р.
469 Про затвердження Програми підтримки Борщівською міською радою державної політики у сфері соціального захисту населення Чортківської РДА на 2021-2023 роки    Додаток1
470Про затвердження Програми з інфекційного контролю та дотримання заходів із запобігання інфекцій, повязаних із наданням медичної допомоги в КНП «Борщівський ЦПМСД» на 2021 рік
471Про затвердження Порядку складання, погодження, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунальних некомерційних підприємств, що перебувають у комунальній власності Борщівської міської територіальної громади».

Про затвердження Порядку складання, погодження, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунальних некомерційних підприємств, що перебувають у комунальній власності Борщівської міської територіальної громади».    Додаток1    Додаток2
472 Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Борщівська міська лікарня» Борщівської міської ради на 2021 рік.    Додаток1    Додаток2
473 Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Борщівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Борщівської міської ради на 2021 рік.    Додаток1    Додаток2
474 Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Озерянська амбулаторія загальної практики -сімейної медицини» Борщівської міської ради на 2021 рік    Додаток1
475Щодо затвердження договору про отримання міжбюджетного трансферту на 2021 рік
476 Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік.     Додаток1
477Про затвердження Програми соціально - економічного та культурного розвитку територіальної громади м. Борщева на 2021-2022 роки.
478Про затвердження Меморандуму про співпрацю між державною установою «Фонд енергоефективності» та територіальною громадою м. Борщева.
479Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Борщівської міської ради.
480Про внесення змін до рішення міської ради від 09.02.2021 №268 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Борщівської міської ради».
481Про внесення змін до рішення міської ради від 20.11.2020 №9 «Про внесення змін до структури виконавчих органів Борщівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів» (зі змінами та доповненнями).
482Про створення централізованої бухгалтерії сектору культури та туризму Борщівської міської ради.
483Про створення централізованої бухгалтерії відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Борщівської міської ради.
484Про безоплатне прийняття до комунальної власності Борщівської територіальної громади Сапогівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.
485-494 Про затвердження нової редакції статутів    Завантажити
495Про затвердження ліквідаційного балансу Борщівського будинку дитячої творчості.
496Про затвердження ліквідаційного балансу Борщівської станції юних техніків.
497Про припинення права оперативного управління Борщівського будинку дитячої творчості та закріплення основних засобів за Комунальним закладом «Борщівський центр дитячої та юнацької творчості» Борщівської міської ради
498Про припинення права оперативного управління Борщівської станції юних техніків та закріплення основних засобів за Комунальним закладом «Борщівський центр дитячої та юнацької творчості» Борщівської міської ради.
499Про затвердження актів приймання-передачі індивідуально визначеного майна окремих закладів культури, іншого індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міста Борщівського району до комунальної власності територіальної громади міста Борщева.
500Про продовження строку дії договорів оренди укладених з Тернопільською дирекцією АТ «Укрпошта».
501Про впорядкування нумерації житлових будинків по вулицях села Кривче.
502Про внесення змін до рішення Борщівської міської ради від 13.02.2020 № 1943 «Про розроблення детального плану території для будівництва та обслуговування групи індивідуальних автомобільних гаражів по вул. Січових Стрільців в м. Борщеві».
503Про звернення депутатів Борщівської міської ради до Міністерства інфраструктури України, Тернопільської обласної державної адміністрації, управління капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської обласної ради, Чортківської районної державної адміністрації, Головного управління Національної поліції в Тернопільській області та управління Укртрансбезпеки в Тернопільській області
504Про передачу з балансу Борщівської міської ради у господарське відання КП «Борщівський комунальник» Борщівської міської ради трактора, відвалу та машини для посипання доріг.
505Про припинення права оперативного управління КНП «Озерянська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» та передачу у господарське відання КП «Борщівський комунальник» Борщівської міської ради легкового автомобіля.